לייעוץ מיגון אש וחומרים מעכבי בעירה
התקשרו אלינו: 1-700-70-10-50
⇣ או השאירו פרטים ונחזור אליכם ⇣

captcha

חומרים מעכבי בעירה

התחום של עיכוב בערה מתחיל בבחינה של התנהגות החומר בעת התפרצות שריפה. במקרים רבים זה אומר מבחן אחיד להערכה ובדיקה של החומר לאישור, השרות שלנו בא לתת פתרון לאישור החומר כעמיד בפני שריפה על פי התקן 755 או תקן 931 . אנו במעיין עיכוב ומיגון אש מציעים חומרים מעכבים בעירה למגוון חומרים ; מתכת, עץ, כותנה וסריגים למיניהם, רצפות ומשטחים קשיחים. ככלל לכל מצע יש את האפליקציה המתאימה על מנת לעמוד בתקן המתאים. החומר שלנו לעיכוב בעירה אינו רעיל , שקוף, לא פוגע , ללא ריח, לא מכתים את החומר המטופל ,עמיד ובהתאם לתקן. חומר מעכב בעירה שאנו מבצעים נותן לך את ההגנה הטובה ביותר בפני תאונות אש.

להזמנת חומרי עיכוב בעירה או לייעוץ עיכוב בעירה במפעלים -

התקשרו אלינו 1-700-70-10-50,  או מלאו את הטופס בצד שמאל

 מעיין מיגון אש -מקצוענים בעיכוב בעירה 

אם חס וחלילה פרצה שריפה אתה רוצה להיות בטוח שעשית את המיטב למנוע את הנזק ואת הפגיעה בחיי אדם . "מעיין מיגון אש" תבצע עבורך את העבודה בצורה המקצועית ביותר ותספק לך את כל האישורים והבדיקות שנדרשים ממך על ידי כיבוי אש. באתר תוכל למצוא חומר רקע על החברה שלנו, מידע על מוצרים בשימוש לעיכוב בעירה לחומרים שונים באפליקציות משתנות, תוכל לקרוא על תקנים לכיבוי אש ועיכוב בעירה, שיטות בדיקה של חומרים מעכבי בעירה וגרפים. 

צבעים מעכבי בעירה

צבעים מעכבי בעירה הינם כמעט תמיד יהיו עב בסיס מים מה שנותן להם נקודת פתיחה יעילה להשגת מטרתם בהפחתת דליקוּת ועיכוב בעירה של דלקים וחומרים העלולים לעלות באש בצורה מסוכנת. ישנם סוגים שונים של צבעים מעכבי בעירה עבור משטחים וחומרים שונים.

ליצירת קשר וייעוץ לגבי חומרים לעיכוב בעירה במפעלים, התקשרו אלינו    1-700-70-10-50

 

חומרי עיכוב בעירה - חומרים חסיני אש

חומרים חסיני אש ומעכבי בעירה הינם כל חומר (חוץ ממים), אשר משמש להפחתת הדליקוּת, או המעכב את בעירתם של דלקים וחומרים העלולים להתפוצץ לעלות באש בצורה מסוכנת. המונח מתאר בדרך כלל חומרים הפועלים באופן כימי, אך הוא כולל גם חומרים הפועלים באופן פיזי, למשל דרך קירור הדלקים.

ליצירת קשר וייעוץ לגבי חומרים לעיכוב בעירה במפעלים, התקשרו אלינו    1-700-70-10-50

 סוגים של חומרים מעכבי בעירה

קיימים מספר סוגים של חומרים לעיכוב בעירה כאשר המשותף ביניהם הוא אופן הפעולה שלהם, אשר תפקידה למנוע מאחת או יותר מהתנאים להיווצרות אש: חום, חמצן, חומר בעירה או תגובת השרשרת הכימית, ע"י יצירת הפרדה או דילול חומר הבעירה. חומרי עיכוב בעירה אשר חוצצים בין הלהבות לחפץ או המשטח נפוצים מאוד . חומר מעכב בעירה מסוג שכזה יהיה בעל צפיפות מולקולרית גבוה, וכאשר יבוא במגע עם החפץ או המשטח, הוא ימנע מחמצן להצטבר עליו ובתוכו, וללא חמצן כאמור אין אש. עם זאת, חשוב שרק איש מקצוע שלו הידע לשימוש בחומרים אלו יבצע את העבודה מאחר ומדובר בכימיקלים אשר שימוש בלתי מבוקר בהם עלול להיות מסוכן לסביבה. כמו כן, חשוב לזכור שהחומרים אינם מונעים בעירה, אלא מעכבים אותה ובכך מאפשרים להקטין משמעותית את הנזק לנפש, רכוש והסביבה.

בין החומרים הנפוצים ישנם:

  • חומר מעכב בעירה נוזלי לשימוש בשטיחים ואריגים כדוגמת פיירברקס שטיחיםהעומד בתקנים ישראליים (755 ו-5093) ואמריקניים מחמירים. מתאים לשטיחים, וילונות ובדים שונים.
  • מעכב בעירה נוזלי שקוף למשטחי עץ סופגים כמו פיירברקס 2000 שאינו רעיל (לפי ת"י 526).
  • לכה מעכבת בעירה דקורטיבית לעץ גושני ופורנירים כמו פיירברקס לכה (בעל ת"י 755). מתאים לארונות, קירות ועוד.
  • צבע דוחה אש לקיר בגוון לבן כדוגמת FF-88 המשדרג את עמידותו של כל קיר (לרבות קיר גבס) לאין שיעור ועומד בתקינה ישראלית ואמריקנית מחמירה. 

ליצירת קשר או לייעוץ לגבי עיכוב בעירה במפעלים, התקשרו אלינו 1-700-70-10-50

חומרים מעכבי בעירה - שירותי החברה

התחומים בהם אנו מטפלים בעיכוב בעירה פסיבי , בעזרת חומרים וצבעים מעכבי בעירה

 

לוח מעכב בעירה

לקריאה אודות החשיבות של שימוש בגלאי עשן

לקריאה אודות נזקי השריפה

לצפיה בסרטון הדגמה של צבע דוחה אש FF-88

 לייעוץ לגבי בטיחות אש ועיכוב בעירה התקשרו אלינו:
1-700-70-10-50
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha