לייעוץ מיגון אש וחומרים מעכבי בעירה
התקשרו אלינו: 1-700-70-10-50
⇣ או השאירו פרטים ונחזור אליכם ⇣

captcha

החשיבות של גלאי עשן


בשורות הבאות נספר על חשיבותו של אמצעי קטן, פשוט ויעיל, שיכול ממש להציל חיים בכל מקרה של שריפה. אמצעי זה – גלאי עשן ביתי, נועד לספק התראה בזמן הנכון, ביום ובלילה.

גלאים מסוגים שונים
גלאי עשן שנועדו לסביבה ביתית יכולים להיות מדגמים שונים, חלקם פשוטים למדי. לרוב, הגלאי מכיל מנגנון שיודע  לזהות את העשן ולצידו צופר או צפצפה וכן מקור כוח. בדגמים הפשוטים, מקור הכוח יהיה סוללה פשוטה. בדגמים מתקדמים יותר ישנה אפשרות של חיבור לחשמל ובדגמים המשוכללים ביותר ישנו גם אמצעי המכונה "חייגן אוטומטי". חייגן זה נועד לשלוח קריאה לשירותי ההצלה, על פי קריטריונים שהוגדרו מראש.

בזכות קלות ההתקנה ובזכות היותם אמצעים מצילי חיים, משפחות רבות כבר הבינו שלא כדאי לוותר עליהם. התקנת גלאי, לעיתים בכל חדר, תוכל לסייע בהצלת רכוש ונפש ולמנוע אסונות מיותרים, בכל שנה ושנה.

כיצד מגיבים להתראה של גלאי עשן
תמיד כדאי לזכור שבשעת חירום כל שניה חשובה, וכל התראה מוקדמת חשובה מאוד. במקרה חירום, כאשר גלאי העשן מתחיל לעבוד הכלל הוא פשוט – מתפנים מהדירה במהירות ורק לאחר מכן קוראים לשירותי ההצלה.

חברת מעיין מיגון אש משתפת פעולה עם ספקים של ציוד כיבוי אש. אתם מזמינים גלאי עשם דרך חברת מעיין מיגון אש, ונציג של חברת הציוד הביתי לכיבוי אש יגיע אליכם עם גלאי עשן מתקדמים  ועצמאיים להתקנה בביתכם.

מאמר נוסף על ציוד כיבוי אש ביתי